https://moyagazeta.com/

РОЗРАХУНОК ЗА ОРЕНДУ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ

Враховуючи це та зловживання при розпаюванні майна, його реалізації, самовільне використання земель запасу й резервного фонду, органи прокуратури області сконцентрували увагу на забезпеченні додержання вимог законів в агропромисловому комплексі. У результаті в порядку нагляду порушено 48 кримінальних справ, 41 спрямовано до суду. Скажімо, днями прокуратура Волочиського району направила до суду кримінальну справу за обвинуваченням службових осіб районного відділу Хмельницької регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру при Держкомземі України». Ці особи, зловживаючи своїм службовим становищем, підробили 7 державних актів на право власності на землю. А гроші, які громадяни сплачували за акти, привласнили.
Також триває слідство у кримінальній справі, порушеній за фактом зловживання службових осіб одного з сільгоспкооперативів Волочиського району. За попередньою змовою із арбітражним керуючим підприємства вони здійснили незаконну реалізацію тваринницьких приміщень. А за продаж виручили і привласнили 22 тисячі гривень.
Загалом на усунення порушень впродовж поточного року прокурорами внесено 236 документів реагування, за розглядом яких до відповідальності притягнуто 349 посадових осіб та відшкодовано 9 мільйонів 866 тисяч гривень, в тому числі 367 тисяч до бюджету.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.