https://moyagazeta.com/

Робота комунальних служб Хмельницького за тиждень

Зокрема, працівниками комунального підприємства “Міськсвітло” замінено 84 лампи зовнішнього освітлення на вулицях: Проскурівській, Гагаріна, Володимирській, Львівському шосе, Кам’янецькій, Глібова, Глінки, Лескова, Вишневій, Транспортній, Кутузова, Щедріна, Сільськогосподарській, Летичівській, Кармелюка, Козацькій, Гастелла; у дворах на вулицях: Панаса Мирного, Кармелюка, проспект Миру, Зарічанська, Курчатова.
Ліквідовано обриви та пошкодження повітряних ліній на вулицях: Вишневій, Кам’янецькій, Олімпійській, Тернопільській, Толстого, Інститутській, Молодіжній, Панаса Мирного, Озерній, Кармелюка, Рибалка, Козацькій, на в’їзді у місто зі сторони Старокостянтинова, на Меморіалі Слави, у сквері ім.Т. Шевченка.
Змонтовано святкову ілюмінацію на вулиці Проскурівській.
В шафах І-710 замінено 17 запобіжників на 22 трансформаторних підстанціях та 5 котушок на 9 трансформаторних підстанціях.

Працівники комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою протягом тижня зрізали 14 аварійних дерев на вулиці Заводській та в заплаві річки Плоскої. Проведено обрізку 4 дерев на вулицях: Зарічанській, Володимирській. Проводили очищення парків та скверів міста від снігу, ожеледі.

Робітниками міського комунального підприємства “Спецкомунтранс” за звітний період вивезено транспортом підприємства та утилізовано 13191,29 м3 твердих побутових відходів.

Спеціалізованим комунальним підприємством “Хмельницька міська ритуальна служба” виконувались роботи з поховання та прибиралися від сміття кладовищах міста.

Комунальним підприємством з будівництва, експлуатації та ремонту доріг очищено від снігу 145 тис. м2 тротуарів. Посипано протиожеледною сумішшю 224 тис. м2тротуарів. Висипано 557 т. протиожеледної суміші на дороги міста. Проводилось очищення вулиць міста від снігу: спецтехнікою Т-150 – 8 год., автогрейдером – 16 год.

Державним підприємством СМЕП “Світлофор” здійснено квартальне техобслуговування 3 світлофорних об’єктів на перехрестях вулиць: Московська – Вінницька, Кошарського – Вінницька, Вінницька – Трудова. Виконано обслуговування годинника 1 світлофора. Відремонтовано світлофор на перехресті Проскурівська – Грушевського.
 

Автор: УВІП