https://moyagazeta.com/

Вісімнадцятилітніх юнаків кличе військовий обовґязок

Про це повідомив військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Віктор Тамбовець.
Восьмого жовтня із міського збірного пункту буде відправлена перша партія молодого поповнення.
Згідно з ухваленим виконавчим комітетом міської ради рішенням на строкову військову службу з Хмельницького призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 18 років та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Цим документом для проведення призову юнаків на строкову військову службу також створено призовну комісію, яку очолив заступник міського голови Григорій Давиденко, затверджено її основний і резервний склад. Затверджено й графік засідань призовної комісії, які розпочалися 1 жовтня та триватимуть до 30 листопада, а також склад медичної комісії для проведення медичного обстеження призовників.
Міське управління охорони здоров’я забезпечить роботу комісії для проведення контрольно-медичного огляду призовників з направленням лікарів-спеціалістів на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату. Передбачається, що призовну комісію пройде 3230 хмельницьких юнаків.
Рішенням визначені також зобов’язання та завдання для організації призову керівникам інших виконавчих органів міської ради.
Цьогоріч призовна кампанія проходитиме у два етапи – з 5 до 12 жовтня та з 1 до 23 листопада. Це забезпечить участь громадян України у виборах народних депутатів України 28 жовтня безпосередньо у військових частинах або за місцем реєстрації відповідно.