Працівники ДСО врятували працівників супермаркету від порушників громадського порядку

 Завдяки такій послузі, багато конфліктних ситуацій, які могли б перерости в непоправне, вдалося уникнути. Адже відразу ж після надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження, чергова передає інформацію найближчому до місця виклику наряду групи затримання. Правоохоронці вже за лічені хвилини, зазвичай 1-3 хвилини, приїжджають на місце події та затримують правопорушників.

Нещодавно «тривожною» кнопкою скористалися працівники супермаркету, що знаходиться в мікрорайоні Гречани. За вказаною адресою до держохоронців звернувся старший зміни охорони. Чоловік вказав на двох невідомих, які, за його словами, перебували в неадекватному стані. Молодики зайшли до магазину та ходили поміж торгівельними рядами. Асортимент продукції їх не цікавив. Вони поводились доволі дивно – чіплялися до людей та продавців, чим заважали їм працювати. Коли ж охоронник попросив нахаб припинити порушувати громадський спокій, чоловіки ніяк не реагували, а навпаки – обурювалися ще більше та ображали працівників магазину лайливими словами.

Побоюючись загострення ситуації, співробітники супермаркету вирішили не зволікати та натиснули «тривожну» кнопку ДСО.

За лічені хвилини на місце події приїхав наряд групи затримання. Правохоронці попросили хуліганів вийти з приміщення, на що ті відреагували агресивно – не нехтували нецензурними висловлюваннями та розмахували кулаками. Невдовзі, завдяки тактично-правильним діям та професіоналізму держохоронців, правопорушників було затримано.

На місце події також було викликано слідчо-оперативну групу Південно-Західного відділку міліції, за вказівкою якої двох 23-річних хмельничан було доставлено спочатку на експертизу до медичної установи для з’ясування стану алкогольного сп’яніння, а потім до відділку міліції – для проведення слідчих дій.

Альона Шибунько УДСО при УМВС України в Хмельницькій області