https://moyagazeta.com/

При перевірці будівель житлового та громадського призначення фахівці МНС виявили 886 порушень

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки, недопущення використання кисневих, газобалонних установок, зберігання вибухонебезпечних речовин на Хмельниччині Головним облуправлінням МНС спільно з управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації, територіальним управлінням Держгірпромнагляду, місцевими органами виконавчої влади, засобами масової інформації проведено рейдові перевірки будівель житлового та громадського призначення області.

В ході перевірки встановлено, що керівниками житлово-комунальних об’єднань та комунальних підприємств недостатньо приділяється увага питанню забезпечення пожежної та техногенної безпеки на підпорядкованих об’єктах. Зокрема, не своєчасно проводяться огляд та ремонт вентиляційних каналів, не очищуються підвали та горища від горючого сміття, з грубими порушеннями експлуатується електромережа, захаращені технічні поверхи житлових будинків, з порушеннями зберігаються кисневі, газобалонні установки.

За результатами проведених перевірок в області обстежено 884 житлових та 331 громадських будинків. Під час перевірок виявлено 886 порушень, на керівників об’єктів, відповідальних осіб накладено 33 адміністративних стягнення, призупинено експлуатацію 34 приміщень та 127 дільниць електромережі. Наразі вживаються вичерпні заходи щодо усунення виявлених порушень.

 

За матеріалами: ГУМНС у Хмельницькій області