https://moyagazeta.com/

Прикордонна академія відзначила день народження

“Вітаю вас із днем народження альма-матер. Для навчального закладу 19 років незначний термін, але за ці роки було зроблено дуже багато, зокрема із покращення матеріально-технічної бази.

Прикордонна академія сьогодні дає максимум можливостей для того, щоб отримати гарні знання та посісти достойне місце в житті. У хмельничан особливий статус, тому що на кожному кордоні нас зустрічають або земляки, або ті хто навчався в прикордонній академії. Прийміть щирі слова подяки за те що, славите Хмельницький не тільки в Україні, але й за її межами”, – сказав Сергій Мельник.

Після вітальних слів міський голова за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і майстерність та з нагоди відзначення 19-ї річниці створення Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького нагородив грамотами з врученням цінних подарунків кращих представників НАДПСУ: старшого викладача кафедри тактики прикордонної служби факультету охорони та захисту державного кордону підполковника Дмитра Токарчука, начальника кафедри загальнонаукових та інженерних дисциплін підполковника Олега Боровика, старшого офіцера групи культурно-просвітницької роботи відділу по роботі з персоналом майора Аліну Ковальську, завідувача групи роботи з працівниками відділу кадрів працівника Державної прикордонної служби України Олександра Алексеєнка.

Після завершення офіційної частини заходи продовжив святковий концерт.