https://moyagazeta.com/

Оголошено конкурс на кращу журналістську роботу

Подаємо положення про конкурс, склад конкурсної комісії і запрошуємо журналістські об’єднання, телерадіокомпанії, творчі колективи газет чи журналів та окремих журналістів до участі в творчому змаганні.

ПОЛОЖЕННЯ
про конкурс на кращу журналістську роботу, присвячену 65 річниці визволення міста Проскурова (Хмельницького) від фашистських загарбників.

1. Загальні положення

1.1. Конкурс на кращу журналістську роботу, присвячену 65 річниці визволення міста Проскурова (Хмельницького) від фашистських загарбників проводиться до 65 річниці визволення міста. Мета конкурсу – широке залучення та заохочення журналістських об’єднань, телерадіокомпаній, творчих колективів газет чи журналів або окремих журналістів до створення теле- і радіопередач, газетних публікацій, приурочених висвітленню подій визволення міста Проскурова (Хмельницького) від німецько-фашистських загарбників, подвигу визволителів міста, торкатися актуальних питань сьогодення обласного центру.

1.2. Конкурс проводиться за трьома номінаціями:
– краща телепередача;
– краща радіопередача;
– краща газетна публікація.

2. Умови конкурсу

2.1. Подання матеріалів на участь у номінаціях “Краща телепередача”, “Краща радіопередача” та “Краща газетна публікація” триває від 27 лютого до 23 березня 2009 року. Реєстрація висунутих робіт завершується 23 березня поточного року на підставі надісланих матеріалів за адресою:

29000 м. Хмельницький,
вул. Гагаріна, 3
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради
управління внутрішньої та інформаційної політики
тел/факс: 76-43-49

2.2. Конкурсні роботи подаються журналістськими об’єднаннями, телерадіокомпаніями, творчими колективами газет чи журналів або окремими журналістами.

2.3. Право подавати матеріали на конкурс мають лише журналісти, які працюють в засобах масової інформації Хмельницької області.

2.4. Матеріали надіслані або передані конкурсній комісії не рецензуються і не повертаються.

2.5.Матеріали, які надсилаються для участі в конкурсі, повинні висвітлювати події визволення міста Проскурова (Хмельницького) від німецько-фашистських загарбників, подвиг визволителів міста, торкатися актуальних питань сьогодення обласного центру.

2.6. До матеріалів, що подаються на конкурс, висуваються такі умови:

а) на номінацію “Краща телепередача”:
– відеоматеріал подається на диску з надрукованою текстовою розшифровкою відеоматеріалу, із зазначенням телеканалу, на якому матеріал вийшов в ефір, дати його виходу в ефір, прізвища, ім’я та по батькові автора чи кожного з групи авторів;

б) на номінацію “Краща радіопередача”:
– радіоматеріал подається на диску з надрукованою текстовою розшифровкою радіоматеріалу, із зазначенням радіоканалу, на якому матеріал вийшов в ефір, дати його виходу в ефір, прізвища, ім’ям та по батькові автора чи кожного з авторів;

в) на номінацію “Краща газетна публікація”:
– подається газетна сторінка з конкурсним матеріалом обсягом не менше 200-300 рядків, з наклеєним аркушем, на якому повинно бути вказано прізвище, ім’я та по батькові автора чи кожного з авторів, назва друкованого видання та дата виходу матеріалу.

3. Підбиття підсумків

3.1. 24 березня 2009 року конкурсна комісія розглядає всі надані роботи і визначає по одному переможцю у кожній номінації.
3.2. Підбиття підсумків проводиться на засіданні конкурсної комісії, яке є правочинним за умови присутності на ньому більше половини членів комісії.
3.3. Конкурсна комісія розглядає лише матеріали, які відповідають всім вимогам конкурсу, оцінює їх з суспільно-політичної і художньої точки зору та приймає рішення про визначення переможців конкурсу за номінаціями.
3.4. Рішення комісії приймається більшістю голосів від присутніх на її засіданні членів комісії.
3.5. Автор чи група авторів матеріалу-переможець у номінації “Краща телепередача” нагороджується дипломом і цінним подарунком – DVD-програвачем.
3.6. Автор чи група авторів матеріалу-переможець у номінації “Краща радіопередача” нагороджується дипломом і цінним подарунком – DVD-програвачем.
3.7. Автор чи група авторів матеріалу-переможець у номінації “Краща газетна публікація” нагороджується дипломом і цінним подарунком – DVD-програвачем.
3.8. За рішенням конкурсної комісії можуть оголошуватись подяки іншим учасникам конкурсу у зазначених номінаціях.
3.9. Результати проведення конкурсу та імена його переможців публікуються у газеті “Проскурів”.

 

СКЛАД
конкурсної комісії з визначення кращої журналістської роботи, присвяченої 65 річниці визволення міста Проскурова (Хмельницького) від фашистських загарбників

Лесков
Валерій Олександрович – секретар міської ради, голова комісії

Байдич
Віктор Григорович – заступник міського голови, заступник голови комісії

Черевченко
Людмила Петрівна – керуюча справами виконавчого комітету, заступник голови комісії

Гура
Аделія Броніславівна – заступник начальника управління внутрішньої та інформаційної політики, секретар комісії

Члени комісії:

Савченко
Анатолій Денисович – начальник управління внутрішньої та інформаційної політики;
Теленько
Богдан Петрович – редактор газети “Проскурів”;

Чабан
Валерій Валерійович – директор міського комунального підприємства “Муніципальна телерадіокомпанія “Місто”;

Янковенко
Петро Григорович – завідуючий організаційно-контрольним відділом.

Мельник
Світлана Василівна – директор спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивчанням німецької мови з 1-го класу, голова постійної депутатської комісії з гуманітарних питань (за згодою);

Олесь
Андрій Васильович генеральний директор ТРК “Піраміда”, депутат міської ради (за згодою);
 

Автор: УВІП