https://moyagazeta.com/

Розлючені панянки намагалася забрати з відділку міліції свого пґяного друга

Прибувши на місце події за лічені хвилини, працівники ДСО затримали місцевого жителя, який влаштував там бешкет.
З’ясувалося, що чолов’яга, який до того ж був добряче напідпитку, близько 23 години прийшов до більярдного клубу зі своєю співмешканкою та її подругою. Таким чином молодий чоловік хотів відзначити свято – день народження своєї дівчини та свій, адже, як виявилося, вони обоє народилися в один день.

Через чотири години «алкогольних розваг» трійця випивак почала вести себе неадекватно – відвідувачі голосно кричали та нецензурно лаялися. Працівники розважального закладу неодноразово робили їм зауваження, однак ті на них не звертали уваги.

Натомість чоловік вирішив похизуватися перед супутницями, щоправда, у дивний спосіб – взяв пусту пляшку з-під оковитої та кинув її на сусідній столик. На щастя, скляна тара не влучила у інших відвідувачів, а лише розбила посуд на сусідньому столику.

Але після даного інциденту персонал більярдного клубу негайно натиснув тривожну кнопку. Через кілька хвилин працівники ДСО вгамували п’яного чолов’ягу, який, до речі, на появу міліції відреагував дуже агресивно – погрожував правоохоронцям звільненням з роботи, мовляв « він адвокат і має безліч впливових знайомих».

Працівники ДСО негайно затримали невдатного випиваку та доставили до Зарічанського відділу міліції. Проте «нічна пригода» на цьому не завершилася. Невдовзі вже до відділку міліції «на підмогу» затриманому приїхали його хмільні подруги. Розлючені панянки висловів не добирали, а співмешканка затриманого навіть намагалася забрати чоловіка з відділку міліції силоміць. Правда, той іти з нею відмовився, мовляв «я звідси не піду, бо мені тут подобається». До слова, спілкуючись зі слідчим, чолов’яга довго не міг згадати, на якій вулиці він проживає. Тому для подальшого протверезіння його було затримано у відділку.

Альона Шибунько, УДСО при УМВС України