https://moyagazeta.com/

Розпивання алкоголю завершилось криміналом

 З метою протидії нелегальному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин на території обслуговування лінійного відділу міліції на станції Хмельницький було проведено ряд заходів, спрямованих на виявлення осіб причетних до незаконного обігу вогнепальної зброї. Проводились відпрацювання електропоїздів, зупиночних платформ та інших об’єктів залізничного транспорту з метою виявлення осіб, які перевозять зброю та вибухівку.

Під час відпрацювання території обслуговування у поле зору міліціонерів потрапив чоловік, який перебував на залізничному вокзалі станції Хмельницький в п’яному вигляді. Правоохоронці запросили чоловіка пройти з ним до чергової частини міліції для складання адміністративних матеріалів за ч. 1 ст. 178 КУпАП (поява в п’яному вигляді в громадському місці). Під час особистого огляду у правопорушника було виявлено та вилучено 18 набоїв. Як повідомив чоловік, патрони він знайшов біля одного з магазинів Хмельницького. Правда це чи ні, з’ясує слідство.

Даний факт внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбачені ч.1 ст. 263 КК України (незаконне поводження із бойовими припасами). Санкція статті передбачає позбавлення волі від двох до п’яти років.

СЗГ Управління МВС України
на Південно-Західній залізниці