https://moyagazeta.com/

Посади дерево з думкою про мир!

 соціально-екологічної ініціативи «Дерева Миру», метою якої є проявлення позиції за мир шляхом висадження дерев. Організатори акції – Громадська організація «Українська Креативні реформатори» та Всесвітній глобальний рух за чисту планету «Trees of peace».

 

Учасниками акції в мікрорайоні Дубово, що в обласному центрі, були висаджені саджанці дуба червоного та берези звичайної, які були надані ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство».

 

«Такі акції є надзвичайно важливими. Кожне посаджене дерево – це здобуток для екології та здоров’я людей. Саме такі благородні справи сприяють не тільки озелененню міста, а й об’єднанню громадськості, виховують бережне ставлення до живої природи та потребу змінювати світ на краще власною працею» – зазначила Наталія Сологуб – завідувач сектору взаємодії з громадськістю та ЗМІ інспекції.

У свою чергу Держекоінспекція у Хмельницькій області висловлює вдячність координатору акції – громадському діячу Сергію Аніськову та студентській молоді Хмельницького технічного ліцею, які впорядкували територію перед посадкою дерев.

Будо прибрано 50-т мішків сміття. Висаджено понад 40 дерев, дуби та липи. У майбутньому Управління з питань екології планує заповісти дану ділянку та створити сквер «Сонячний». Весь мусор комунальним господарством був вивезений вчасно.
Основні меседжі:
Чисто не там де придирають, а там де НЕ смітять!
Про екологічну Культуру та природоохоронну відповідальність.
За мир в Україні та у всьому Світі!
 

Звертаємось до всіх мешканців Хмельниччини долучитись до Всесвітньої акції «Дерева Миру» та зробити свій внесок в озеленення країни!

Якби всі саджали дерева, то мир був би в серці кожного українця!