https://moyagazeta.com/

Секретареві Хмельницької міської ради присвоєно звання “полковник”

Валерій Олександрович – професійний військовий. Закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище. Деякий час служив у Німеччині на посаді командира взводу. В 1986 році був направлений на службу в Республіку Афганістан. Брав участь у бойових операціях, за що нагороджений бойовими орденами та медалями. 1998 року переведений у 17 дивізію, що дислокувалася в місті Хмельницькому. Призначений начальником розвідки.

Від 1991 до 1995 року навчався у Ленінградській Військовій Артилерійській академії.
Згодом проходив службу на посаді начальника артилерії полку в обласному центрі. В 1995 році отримав звання підполковника.
У 1996 році за особистим бажанням звільнений з лав Збройних Сил України.

У статусі цивільної людини (хоча служба в запасі тривала), займався підприємницькою діяльністю.
Закінчив Хмельницький державний університет, отримавши диплом інженера-конструктора. Обіймав посаду начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Хмельницької обласної державної адміністрації.

У 2008 році рішенням спеціалізованої вченої ради Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Державної прикордонної служби України на підставі прилюдного захисту дисертації Валерію Лескову присуджено науковий ступінь кандидата психологічних наук зі спеціальності психологія діяльності в особливих умовах.

Лесков В.О. веде активну громадську діяльність. З 1999 року – член партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”. 2005 року очолив міську партійну організацію.
У червні 2006 року Валерій Лесков обраний депутатом Хмельницької міської ради за списками виборчого блоку “Блок Юлії Тимошенко”, у липні того ж року – обраний секретарем міської ради.  

Автор: УВІП