https://moyagazeta.com/

Шахрайка втретє опинилась на лаві підсудних

 Під час розслідування кримінального правопорушення з’ясувалось, що, дівчина вже два рази судима за грабіж та крадіжку. Та незважаючи на свій юний вік та неодноразові судимості, дівчина знову вирішила стати на стежину криміналу.

Перебуваючи на залізничному вокзалі, вирішила даремно часу не гаяти. Познайомилась з чоловіком, який запросив її у кафе. Добряче підігрівшись «оковитою», дівчина під приводом подзвонити сестрі, попросила у новоспеченого знайомого телефон. Кавалер без коливань дав мобільник. Дівчина декілька разів просила зателефонувати, а потім вирішила залишити телефон собі, для подальшої його реалізації.

На вокзалі зустріла двох своїх знайомих, з якими вирушила до ломбарду. За телефон, який дістався шахрайським шляхом отримала 80 гривень.

Потерпілий, так як перебував у стані алкогольного сп’яніння, пропажу виявив лише наступного дня. Пригадавши всі події минулої ночі, зрозумів, що його обдурила дівчина, з якою напередодні разом відпочивали. Негаючи часу, чоловік одразу звернувся до лінійного відділу міліції на станції Хмельницький, де розповів про обставини злочину та прикмети підозрюваної.

Того ж дня правоохоронці встановили та допитали дівчину, яка зізналась у вчиненому. Обвинуваченою виявилась 20-річна місцева жителька, неодружена, яка має на виховані двох малолітніх дітей. Та з таким послужним списком, суд позбавив матір батьківських прав.

Під час досудового слідства вина зловмисниці була повністю доведена. На судовому засідання дівчина щиро розкаялась у скоєному. Суд визнав підозрювану винну у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст. 190 (шахрайство вчинене повторно) Кримінального кодексу України та призначив їй покарання у вигляді позбавлення волі на 4 роки 6 місяців.

Відтепер засуджена має достатньо часу на переосмислення свого вчинку.

Помічник начальника

ЛВ на ст. Хмельницький

по ВЗГ та ЗМІ

УМВС України на ПЗЗ Наталія Думка