https://moyagazeta.com/

Старокостянтинів може залишитись без тепла?

Під час перевірки стану охорони праці фахівцями управління Держгірпромнагляду по Хмельницькій області встановлено, що підприємством експлуатуються котли, які відпрацювали розрахунковий термін експлуатації, без проведення їм експертного обстеження, несправною автоматикою безпеки, не пройшли технічне опосвідчення та не зареєстровані в управлінні Держгірпромнагляду. Підприємство не отримало дозвіл на виконання робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.

Зокрема, в приміщеннях деяких котелень не встановлено сигналізатори загазованості вибухонебезпечних концентрацій паливного та чадного газу у повітрі. Керівництво підприємством допустило введення в експлуатацію котлів без наявності акту прийняття об’єкта в експлуатацію, без технологічних схем, інструкцій, експлуатаційної документації з безпечного користування газом. Перевірка сигналізаторів загазованості не проведена органами Держстандарту. Не проведена заміна котлів, у яких закінчився термін експлуатації, на нові у трьох котельнях, хоча проектна документація на їх реконструкцію розроблена. Також не були відключені від системи газопостачання не діючі котли. Системи вентиляції трьох котелень не відповідають проектній документації, є тріщини у цегляній кладці димоходу.

У повному обсязі не виконано гідравлічне випробування теплових мереж і т.д..

За матеріалами перевірки заборонено використання котлів, які експлуатуються з порушеннями та виконання робіт підвищеної небезпеки.

Чи залишиться начальник КП «Тепловик» на займаній посаді – тепер вирішуватимуть органи місцевого самоврядування, адже “Держгірпромнагляд” направив подання міському голові Старокостянтинова та обласній держадміністрації про його невідповідність займаній посаді.

Перевірки теплопостачальних підприємств щодо готовності до опалювального сезону 2011/2012 тривають.

За інформацією Держгірпромнагляд України