https://moyagazeta.com/

Територіальне управління МНС у Хмельницькій області інформує!

1. Щодо обстановки з пожежами

Минулої доби в області виникли 2 пожежі.

15 жовтня о 15:49 Славутські рятувальники МНС гасили пожежа труби для прокладання телекомунікацій у 5-ти поверховому житловому будинку у місті Славута по вулиці Чкалова,14. Причиною пожежі послужила необережність в поводженні з вогнем невстановленою особою. Збиток встановлюється.

Цього ж дня о 16 годині Хмельницькі рятувальники МНС гасили пожежу автомобільної шини на відкритій території по вулиці Проспект Миру у обласному центрі. Причиною пожежі послужила необережність в поводженні з вогнем невстановленою особою.

Загалом з початку року в області виникло 744 пожежі на яких виявлені 42 загиблі особи, з них 2 дитини. Загальні збитки від пожеж складають понад 1 мільйон 866 тисяч гривень. Під час гасіння пожеж були врятовані 64 людини.

Шановні громадяни! Дотримання елементарних правил пожежної безпеки вбереже Вас та оточуючих вас людей від негараздів, пов’язаних з пожежами!

2.Щодо виявлення та знешкодження боєприпасів:

За чергову добу на території області виявлені 4 вибухонебезпечні предмети, знешкоджені 2.

15 жовтня о 12 годин6і до Шепетівських рятувальників МНС надійшло повідомлення, про те, що під час збирання грибів у лісі поблизу міста Шепетівка виявлена одна 82 міліметрова мінометна міна та два 105 міліметрові артснаряди часів Великої Вітчизняної війни.

Цього ж дня о 14 години піротехніки МНС області вилучили та знешкодили одну 120 міліметрову мінометну міну часів війни, яка була виявлена в селі Малашівці Хмельницького району під час збирання грибів у лісі.

А о 17 годині піротехніки вилучили та знешкодили один 75 міліметровий артснаряд часів війни, який був виявлений 15 жовтня в селі Новосинявка Старосинявського району під час збирання грибів у лісі.

Загалом з початку року на території області виявлені 1337 боєприпасів, з них 1334 знешкоджені піротехніками МНС області.

Шановні громадяни! Територіальне управління МНС у Хмельницькій області нагадує Вам про небезпеку, яку несуть у собі подарунки минулих війн, та нагадує про заходи безпеки під час їх виявлення! Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, тим більше не кидайте їх у багаття! Негайно проінформуйте про знахідку до найближчого відділу чи служби цивільного захисту міста чи району, за номером телефону екстреного виклику – 101!

Інформацію надав:

Провідний фахівець відділу роботи із ЗМІ та громадськістю

Територіального управління МНС у Хмельницькій області

Олексій Черкасов