https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому напали на журналістку, яка розслідує корупційні схеми депутатів

 Альону Березу облили невідомому речовиною. Напад стався у Хмельницькому близько 13 години.

Як повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Альона Береза , на виході зі спортклубу на неї чекав невідомий чоловік у масці, який тримав у руках чорний пакет. Чоловік наздогнав жінку та вилив на неї рідину з різким неприємним запахом. Вона потрапила на одяг та на волосся Альони..

Журналістка пов’язує напад зі своєю професійною діяльністю, оскільки напередодні опублікувала матеріал про статки чотирьох депутатів Хмельницької міської ради.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліція вирішує питання щодо внесення відомостей до ЄРДР.

«Я знаю в обличчя свого нападника. Вчора (тобто 2 листопада -авт.) близько 16:30 до мене на поверх прийшов хлопець із листом. Я якраз виходила з дому і почула, що спрацював дзвінок сусіда. Хлопець був під дверима… Шукав якогось Дениса і навіть назвав прізвище. Не моє. Я спокійно відповіла, що тут такий не мешкає. Але він промовив номер квартири. Моєї квартири. Мене це дуже здивувало, але я поспішала. Полишивши цього хлопця під дверима я почала пішки спускатися сходами на вулицю… І поверхом нижче стояв той, який на мене сьогодні (3 листопада – авт.) напав, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Альона і додала. – Напад на себе пов’язую зі своєю публічністю, активною громадською позицією та професійною журналістською

діяльністю. Ще в п’ятницю вийшов матеріал про статки чотирьох депутатів Хмельницької міської ради, а вже вчора до мене прийшли виконавці. Моя основна ціль – знайти замовника».
За повідомлення Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України (ДЗІСД), яке має у своєю розпорядженні ІМІ, нападник був одягнений в спортивний одяг сірого кольору, жилетка темного кольору, невисокого зросту, на обличчі борода. Після нападу чоловік перейшов через дорогу та зник в дворах будинків, повідомили в ДЗІСД.

Олеся ШУТКЕВИЧ, «День», фото з Фейсбук-сторінки Альони Берези