https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому наряд ДСО вгамовував неадекваних гульвіс

Близько другої години ночі на на пульт централізованого спостереження УДСО при УМВС України в Хмельницькій області надійшов тривожний виклик з нічного клубу в мікрорайоні Озерна, який перебуває під охороною. За кілька хвилин на місце виклику прибули бійці групи затримання ДСО. До співробітників міліції звернулися постові міліціонери та вказали на затриманого ними громадянина, який намагався чинити опір охоронникам, проте остаточно заспокоївся лише в службовому автомобілі ДСО.

Як з’ясувалося згодом, молодик відпочивав та розважався в даному закладі, а згодом, коли рівень алкоголю в крові значно підвищився, хлопця потянуло на „пошуки пригод”. 23-річний хмельничанин під впливом оковитої почав чіплялися до інших відвідувачів та персоналу закладу. Гульвіса не зважав на зауваження та порушував громадський спокій. Тому адміністрації нічного клубу не залишалося нічого іншого як натиснути тривожну кнопку та викликати співробітників ДСО, які доставили агресивного молодика до Зарічанського відділу міліції.

Наступної ночі знову було неспокійно в нічному клубі. Цього разу також працівникам закладу відпочинку довелося викликати співробітників Державної служби охорони.

Близько першої години ночі на пульт централізованого спостереження ДСО надійшов сигнал про спрацювання тривожної кнопки. За мить на місце виклику прибули працівники наряду групи затримання ДСО. Як стало відомо, 22-річний молодик, добряче розігрітий алкогольними напоями, заважав працювати персоналу клубу, чіплявся до інших відвідувачів, голосно лаявся, а, коли словесний запас закінчився, почав розмахувати кулаками. Хлопця швидко вгамувати та доставили до Зарічанського відділку міліції для подальшого протверезіння та винесення відповідного процесуального рішення.

Альона Шибунько,

УДСО при УМВС України в Хмельницькій області