https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому триває виставка скульптур Олексія Леонова

Як сказав колись Сократ: “Скульптор повинен в своїх витворах виражати стан душі”. Вираження саме духовного світу у формі притаманне творчості митця Олексія Леонова. Переконатися у цьому могли відвідувачі експозиції, на якій були представлені роботи автора за різною тематикою. Були серед них твори на релегійну тему („Покрова”), жіночі образи („Сходження вогню”), Східний цикл, зображення вчених, митців.

Кожен присутній міг запитати майстра про його життя, творчість, роботу над скульптурами. Не оминуло Олексія Леонова, як професійного автора, питання про встановлений монумент на Майдані Незалежності „Віра. Надія. Любов”. Митець відповів так: „Богдан Мазур дуже талановитий, професійний майстер. Він навіть викладав в мене, коли я навчався на аспірантурі. Що стосується пам’ятника, то мені, як скульптору, він подобається. Хоча ідейно я бачу його по-іншому. В мене, наприклад, є канонічна Віра, Надія, Любов. Ваш пам’ятник виконаний у більш сучасній формі”.

Також Олексій Леонов поділився своїми успіхами у творчості. Так, за його словами, найближчим часом буде встановлений твір митця в Калькуті, а саме пам’ятник Матері-Терезі. Це буде вже третя скульптура встановлена в Індіїї. Ще, найближчим часом, побачать світ нові твори митця. Це буде ліпка вченого Ісаака Ньютона, Лева Гумельова.

На згадку про захід, Олексій Леонов подарував одну із своїх скульптур виставковому центру, а саме пластику „Матір Світу”. Виставку можуть відвідати усі бажаючі у виставковій залі ПП „Баварія-Захід” щоденно, окрім вихідних, з 10.00 до 18.00. Вхід вільний.

Дарина Денисенко
Фото автора