https://moyagazeta.com/

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ШПИТАЛІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНЕ ЛОР-ВІДДІЛЕННЯ

 Директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони України генерал-майор медичної служби Андрій Верба зокрема підкреслив, що відкриття лор-відділень у всіх військових госпіталях Міністерства оборони України, які мають що найменше 200 ліжкомісць, – черговий етап розвитку військово-медичної системи.


– Лише цього року за напрямком лор-захворювань у Хмельницькому військовому шпиталі пройшли лікування більше 300 чоловік. А оперативних втручань, за ці 11 місяців, було більше півтори сотні. Тому актуальність функціонування таких відділень у всіх військових госпіталях надзвичайно висока. Це буде сучасне отоларингологічне відділення з можливостями проведення операцій з пластичної хірургії, – наголосив генерал-майор медичної служби Андрій Верба.


Начальник військового шпиталю полковник медичної служби Олександр Завроцький у свою чергу додав, що відкриття нового відділення з сучасним медичним обладнанням і устаткуванням для проведення якісного лікування військовослужбовців, стало можливим завдяки плідній співпраці військово-медичного Департаменту оборонного відомства з керівництвом міста, області та просто не байдужих краян.

 

Андрій Агєєв