https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому віншували служителів найгуманнішої в світі професії

Від міської влади з професійним святом працівників лікувальних закладів міста привітав заступник міського голови Григорій Давиденко. “Свято людей в білих халатах відзначає і вся міська громада, бо немає більш гуманного і благородного обов’язку, ніж боротьба за найдорожче – життя і здоров’я людей”, – зазначив куратор галузі охорони здоров’я міста. – “Ми маємо чимало прикладів прогресивних форм організації діяльності в галузі, впровадження нових методів лікування, які отримують вдячну оцінку мешканців міста, є прекрасний кадровий потенціал. Маємо силу й бажання йти вперед. Успішно працюють медико-соціальні програми, продовжується планомірна робота з реалізації програм реформування охорони здоров’я Хмельницького”.

У своєму вітальному слові Григорій Давиденко наголосив, що в Хмельницькому приділяється велика увага розвитку охорони здоров’я. У складних соціально-економічних умовах збережена і продовжує успішно функціонувати галузь охорони здоров’я, яка забезпечує надання необхідної медичної допомоги мешканцям міста.
Від міського голови Сергія Мельника, міської ради, виконавчого комітету, усієї територіальної громади він подякував усім медичним працівникам міста за нелегку працю, побажав їм міцного здоров’я, успіхів, достатку і родинного тепла.

Особливі слова подяки заступник міського голови адресував ветеранам галузі і тим, хто у цей передсвятковий день перебуває на своєму посту – чергує у лікарнях, поліклініках, бригадах швидкої медичної допомоги, стоячи на варті життя і здоров’я людей. “В усі часи ваша місія була наймилосерднішою. Вона вимагає самопожертвування, особливої уваги і доброти до людей. Низький вам уклін за ці добрі справи!”, – сказав, завершуючи вітальне слово Григорій Давиденко.

Заступник міського голови запевнив, що міська влада і надалі робитиме все, від неї залежне, аби праця медичного працівника оцінювалася достойно, приносила творче і моральне задоволення. “Переконаний, що лише спільними зусиллями ми і надалі гарантуватимемо гідний рівень міської охорони здоров’я, а ваша праця, шляхетні помисли, професіоналізм та гуманізм стануть основою соціальної стабільності у нашому рідному місті”, – наголосив заступник міського голови.

З нагоди відзначення професійного свята – Дня медичного працівника Григорій Михайлович вручив Почесні грамоти і подарунки групі кращих медичних працівників закладів охорони здоров’я. Відповідно до розпорядження міського голови цих відзнак вони удостоєні за багаторічну, сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в надання висококваліфікованої медичної допомоги мешканцям міста Хмельницького.
У свою чергу завідувач відділу охорони здоров’я Михайло Василишин від усіх працівників галузі охорони здоров’я міста привітав заступника міського голови, куратора цієї галузі Григорія Давиденка з професійним святом, адже він також належить до когорти медичних працівників, понад двадцять років працював лікарем і на практиці вивчив всі нюанси довіреної йому галузі.

Кращі медичні працівники лікувальних закладів міста під час урочистостей також отримали відзнаки обласної державної адміністрації та ради, які вручив заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Анатолій Козак.