https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому затримали парочку, яка обкрадала автомобілі

Чоловік лише півроку тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення крадіжок, і майже одразу знову взявся за старий промисел. В якості підсобника до своєї злодійської справи він залучив власну співмешканку, щоправда, доручав жінці лише стояти «на варті». Працював, зазвичай, уночі. За допомогою спеціального пристрою, схожого на ключ, зламував у транспортних засобах замки та викрадав з них магнітоли і акумулятори. Обираючи автомобіль, молодик перевагу надавав іномаркам середнього класу: у них і сигналізації не надто складні, і акумулятори від них можна було продати дорожче, ніж від вітчизняних.

Крадія затримали на гарячому: він в черговий раз обікрав дві машини та шукав, кому б продати зняті з них акумуляторні батареї.

Не зважаючи на таку «вузьку спеціалізацію», молодик не міг проти спокійно повз будь-яку річ, яка була без належного нагляду. Незадовго до затримання він поцупив з території приватного господарства інструменти, що належали мешканцю обласного центру.

Наразі відносно затриманого зловмисника та його співмешканки порушена кримінальна справа за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб. Обом загрожує позбавлення волі на строк до п‘яти років. Наразі у якості запобіжного заходу для парочки суд обрав тримання під вартою. Розслідування обставин справи триває.

ІННА ГЛЕГА