https://moyagazeta.com/

У місті триває ремонт доріг

Впродовж червня вже проведено “ямковий” ремонт доріг, розташованих у різних мікрорайонах обласного центру. Це вулиці: Подільська, Західно-Окружна, Старокостянтинівське шосе, Зенітна. Розпочато роботи на вулиці маршала Рибалка.

У липні тривають роботи з поточного ремонту доріг на проспекті Миру, вулиці Курчатова (біля нафтобази) та вулиці Волочиській.

Проводиться капітальний ремонт вулиці Кам’янецької (в районі вулиці Толстого), а також шляхопроводу на вулиці Західно-Окружній (в районі вулиці Геологів). Розпочато улаштування розвороту транспорту в районі речового ринку на Львівському шосе, капітальний ремонт міжквартальної дороги, на відрізку від будинку №4 на вулиці Зарічанській до будинку №88 на проспекті Миру, та вулиці Колгоспної.

Проводяться роботи з капітального ремонту – стабілізації зсувної частини дороги на провулку Серпанковому. Також завершуються капітальний ремонт дороги на вулиці Старокостянтинівське шосе (в районі вулиці Озерна) та роботи з капітального ремонту підпірної стінки для забезпечення стійкості земляного полотна дороги на вулиці Кам’янецькій. Улаштовано заїзну кишеню для зупинки громадського транспорту на вулиці Толстого в районі вулиці Франка.

Працівники управління житлово-комунального господарства також завершують роботи з розчистки водовідвідних каналів в поймі річки Південний Буг (в районі вулиці 2-ої Лугової), розпочали роботи з розчистки русла та благоустрою правої притоки річки Плоска (струмок “Безіменний”) від вулиці Інститутської до озера біля Хмельницького міського перинатального центру.

За інформацією начальника інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства Світлани Надаховської, станом на 1 липня цього року поточним ремонтом відновлено 14 тис. м2 асфальтового дорожнього покриття, понад 7 тис. м2 – капремонтом. До кінця року заплановано відновити понад 50 тис. м2.

Загалом, з міського бюджету передбачено 19,8 млн.грн. на капітальний ремонт доріг міста Хмельницького у 2012 році.

Прес -служба Хмельницької Міської Ради