https://moyagazeta.com/

Увага: телефонні шахраї почали «тролити» представників бізнесу на гроші !

 шахрайських дій, пов’язаних із спробами заволодіння незаконним шляхом грошовими коштами суб’єктів господарської діяльності.

Зловмисники телефонують до керівників підприємств, установ, організацій та до приватних підприємців міста Хмельницького, представляючись працівниками фіскальної служби, пропонують за певну винагороду вирішити проблемні питання щодо не застосування до них заходів податкового впливу, зокрема, не проведення контрольно-перевірочних заходів. З метою «сприяння» у вирішенні проблемних питань псевдоподатківці повідомляють реквізити банківських рахунків чи банківських карток та вказують суму для перерахунку грошових коштів за «послуги».

Тож фахівці Держаної фіскальної служби нагадують що, відповідно п.3 прикінцевих положень ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. № 71-VIII введено мораторій на проведення перевірок платників податків, обсяг доходу яких складає менше 20 000 000 гривень. Крім того для здійснення контрольно-перевірочних заходів щодо суб’єктів господарської діяльності посадові особи фіскальної служби мають право приступити до проведення перевірки за умов, зазначених у ст. 81 п.81.1 Податкового кодексу України, тобто мати для цього законодавчо встановлений перелік документів.

У разі коли ви стали учасником або очевидцем такого роду протиправних дій, просимо негайно повідомляти відділ власної безпеки при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Хмельницькій області за телефонами :70-17-77, 70-17-76, 70-17-75, або повідомити до Національної поліції України за номером 102.

Прес-служба ГУ ДФС у Хмельницькій області