https://moyagazeta.com/

В Хмельницькому ознайомились з основами професійного управління житловими будинками

Захід відбувся в рамках проекту «Доопрацювання програми «Управитель житловою нерухомістю». Партнерами виступили також Хмельницька міська рада.
Лекторами тренінгу були експерти Центру: голова правління Володимир Бригілевич, юрист Нестор Швець, експерт із автоматизації бухгалтерського обліку Валерій Шишко та експерт з технічного обслуговування будинку Володимир Бернацький.

Протягом двох навчальних днів у навчальному семінарі взяло участь близько 40 учасників – представники ОСББ, управління ЖКГ ХМР, працівники міських ЖЕКів і представники інших відділів Хмельницької міської ради, зацікавлені у тематиці семінару.

Микола Надопта, начальник управління ЖКГ ХМР і Тетяна Мариняк, головний спеціаліст житлового відділу управління ЖКГ ХМР привітали учасників з початком дводенного семінару і побажали плідної роботи і підвищення своїх навичок і знань у сферах, охоплених тематикою заходу.

Учасники вивчали кращі практики ЖКГ та систем управління житловим фондом в Україні, особливості бухгалтерського обліку при управлінні будинком, правове забезпечення в управлінні ОСББ , укладання договорів у сфері ЖКГ, практичні аспекти розрахунків тарифів і порядок їх формування та інші теми.
Найбільше зацікавлення учасники виявили стосовно стягнення боргів із мешканців, оформлення прибудинкової території для співвласників, бухгалтерський облік в управлінні будинком та досвід українських міст у реформуванні ЖЕКів.

Особливу зацікавленість учасників викликали презентації Валерія Шишка по бухгалтерії для ОСББ і Нестора Швеця, який розтлумачив учасникам тонкощі і особливості судового захисту ОСББ.
Наступний семінар відбудеться в Чернівцях (7-8 червня).
Регіональні семінари та повний курс навчання за тренінговою програмою «Управитель житловою нерухомістю» відбуваються за підтримки програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження»

Метою проекту ««Доопрацювання програми «Управитель житловою нерухомістю», що здійснюється ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування» за підтримки Програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду “Відродження” є забезпечення загальної підготовки (підвищення рівня знань і навичок) кадрів щодо особливостей професії управителя нерухомим майном, організації діяльності ОСББ, регулювання відносин ОСББ з органами державної влади та фінансового управління житловим фондом.