https://moyagazeta.com/

В Хмельницькому виявили два підпільні швейні цехи

Про це Моїй газеті повідомили в прес-службі ДПА.

Перший цех виявили на Львівському шосе в орендованому приміщенні адмінбудівлі однієї з організацій. Тут троє найманих робітників займалися пошиттям постільної білизни з імпортованої тканини, в тому числі і дитячої, отримуючи при цьому, як зазначено у відповідному протоколі, по 800 „тіньових” гривень на місяць. Організаторка виробництва не була оформлена як приватний підприємець, виготовлена продукція також не мала жодних документів, які б підтверджували її якість, безпеку та походження. Реалізовувалось пошите на речових ринках Хмельницького.

Другий цех податківці викрили днем пізніше. Він, як і перший знаходився в орендованому приміщенні адмінбудівлі, на провулку О.Кобилянської. Тут шили без жодних дозволів чи ліцензій верхній легкий одяг. А не оформлена як підприємець господиня оплачувала „конвертованими” гривнями роботу семи не оформлених згідно з трудовим законодавством швачок.

Наразі діяльність незаконного виробництва припинено, з протиправного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей у першому випадку на суму майже 100 тисяч гривень, у другому – на майже 80 тисяч гривень. Податкові міліціонери ведуть роботу по встановленню контрагентів, яким проводилась реалізація продукції виробництва підпільних цехів