https://moyagazeta.com/

В рамках проведення «Тижня знань безпеки життєдіяльності» рятувальники МНС провели навчання для дошкільнят (фото)

Та, на щастя, цей випадок став лише показовим. У дошкільному закладі «Росинка» для вихованців пожежники провели «Тиждень безпеки життєдіяльності». Подібні заходи тут не рідкість. Та сьогодні звичну розповідь вихователів перервала сирена. За легендою у закладі спалахнула пожежа. Малеча під головуванням вихователя швидко одягнулася і гайда у двір.

 

Іще на сходах помічаємо, як діти прикривають ніс, хто серветкою, хто рукавичкою. Аби не створювати хаосу, дошкільнята виходили парами взявшись за руки. На вулиці на малечу чекали справжні пожежники. Рятувальники МНС до зустрічі з дітлахами підготувалися – озброїлися усім необхідним і навіть показали обладнання у роботі.

А ще сьогодні усі бажаючі мали змогу відчути себе у ролі справжнього пожежника. На сміливців надягли спеціальні каски і навіть доручили потримати рятувальне обладнання. За словами рятувальників, «Росинка» далеко не перший дошкільний заклад, куди вони завітали. Як розповів головний фахівець відділу державного пожежного нагляду Головного облуправління МНС Роман Кириченко, впродовж цього року вже відвідали майже два десятки подібних установ.

 

Головна мета такого показового навчання – поінформувати дітей про можливу небезпеку та навчити, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації. «Під час таких навчань ми проводимо заняття з евакуації дітей, демонструємо пожежну техніку, доводимо основні вимоги правил пожежної безпеки», – додав Роман Кириченко. До слова, рятувальники навчають безпеки не лише дошкільнят, але й школярів та студентів. Отож, із подібними заходами незабаром навідаються і до них.

За матеріалами: МНС України