https://moyagazeta.com/

В Шепетівці міліція не пускала людей на сесію міської ради

Працівники міліції стали по обидва боки дверей залу, де відбувалася сесія міської ради.

Як пояснив депутату-свободівцю Михайлу Полодюку комендант, що командував міліціонерами, вони не збиралися комусь перешкоджати, а всього лише спостерігали. Та коли розпочалось сесійне засідання, до зали не пропускали людей, щоб ті, нібито, не заважали її проводити. Згідно з регламентом міської ради та чинного законодавства громадяни мали право бути присутніми на засіданні сесії.

Знервовані мешканці Шепетівки дочекались закінчення засідання і вимагали офіційних пояснень від представників влади. Але пояснень щепетівчанам ніхто так і не дав.

Згодом депутати від ВО «Свобода» М.Полодюк та Б.Одуд знайшли в загальному відділі документ, яким нібито керувалися міліціонери. У листі містилося прохання міського голови до начальника МВ УМВС України в Хмельинцькій області П. Мосендза забезпечити громадський порядок в приміщенні виконавчого комітету під час сесійних засідань.

Одразу ж після сесії депутати зібрали підписи 20 осіб, яким перешкоджали потрапити до зали. Готується звернення до прокуратури та вищого керівництва МВС з приводу дій міліції.

Міліція вже вдруге прибуває на сесію Шепетівсько міської ради. Вперше до сесійної зали працівників МВС викликав міський голова від ПР під час минулого сесійного засідання для того, аби втихомирити депутата обласної ради від фракції «Батьківщина» Миколу Дячука.