https://moyagazeta.com/

Василь Ядуха : До кінця 2011 року є шанси повністю газифікувати Летичів

Зустріч відбулася просто неба біля центральної районної лікарні, де минулоріч під час святкування 19 річниці Незалежності України вперше запалав голубий вогник у єдиному не газифікованому райцентрі області. У ході обговорення найболючішого для жителів селища питання, у якому взяли також участь голови райдержадміністрації та райради, керівництво ПАТ
« Хмельницькгаз», Василь Ядуха розставив акценти у подальшій роботі.

«На День Незалежності чималими зусиллями нам вдалося запалити газ в Летичеві. Сьогодні продовження цієї роботи потребує значних фінансових витрат. І коли я зустрічався з головами вуличних комітетів, вони сказали що таких коштів, щоб стовідсотково завершити весь процес, в жителів райцентру немає. Тоді було прийнято рішення об`єднатися навколо вирішення проблеми. І влада стояти осторонь не буде», – підкреслив Василь Ядух. Він повідомив, що під час зустрічі з керівництвом « Хмельницькоблгазу» знайшов розуміння в питанні фінансової допомоги у проведенні газопроводу. 28 мільйонів гривень – внесок облгазу у газифікацію Летичева. Нині потрібно продовжувати будівництво розподільчого газопроводу в західному та північному напрямках. На це першочергово необхідно 800 тисяч гривень, що дозволить охопити мікрорайони другої школи та автопарку.

Посприяти у виділенні 500 тисяч гривень з обласного бюджету обіцяв Василь Ядуха, це питання винесуть на розгляд найближчої сесії обласної ради. Ще 300 тисяч – кошти « Хмельницькоблгазу» та вуличних комітетів. Потому проводити підвідний газопровід потрібно у мікрорайони Щедрова та Завовк – це ще близько 2 мільйонів гривень. Її обіцяли віднайти в облгазі.
« Нам потрібно продовжити газифікацію Летичева. І переконаний, що об`єднавши зусилля, нам вдасться завершити цей процес до кінця цього року», – резюмував голова облдержадміністрації.

Источник: Хмельницька ОДА