https://moyagazeta.com/

Відбувся пленум міської ради організації ветеранів України

Про завдання ради ветеранів щодо покращення роботи з патріотичного виховання молоді на пленумі говорив перший заступник голови міської ради організації ветеранів Віктор Сергєєв.
Значна увага в ході пленуму була приділена створенню низових (цехових) організацій ветеранів за місцем проживання, в установах, навчальних закладах. Дійти до кожного ветерана – таке головне завдання ставить перед собою міська рада організації ветеранів.

Пленум відзначив, що Хмельницька міська ветеранська організація проводить цілеспрямовану роботу із зміцнення ветеранських організацій в мікрорайонах, вирішення соціально-економічних проблем, захисту прав ветеранів. Активну позицію займає міська рада ветеранів у відстоюванні передбачених законом пільг ветеранам усіх рівнів, вирівнювання пенсій військовослужбовцям. Надається допомога пенсіонерам, людям похилого віку, ветеранам праці, як найбільш незахищеним верствам населення, дітям війни.

Постійна увага приділяється оздоровленню інвалідів, учасників війни, розвивається волонтерський рух, ведеться активна боротьба за відстоювання правди історії Великої Вітчизняної війни.
На пленумі наголошувалось, що належна робота ради ветеранів забезпечується завдяки активній співпраці з міською владою, при її постійній підтримці і допомозі.

Участь в роботі пленуму взяв міський голова Сергій Мельник. У своєму виступі він в першу чергу подякував раді ветеранів за велику роботу, яка проводиться. Особливу вдячність за активну діяльність Сергій Іванович висловив голові міської ради організації ветеранів Садикову Муніру Мухамедовичу, Величку Тимофію Івановичу, головам первинних організацій Богуцькому Григорію Петровичу, Чайковському Ісаку Абрамовичу. “Головне — нікого не забути, дійти до тих скромних людей, які самі не звертаються, і вчасно їм допомогти. Важливо, щоб ніхто з ветеранів не був обділений увагою. Адже навіть невеличка допомога і турбота людині додає позитиву. Тому ми спільно з радою ветеранів будемо і надалі проводити цю роботу” – наголосив міський голова.

За підсумками роботи пленум ухвалив постанову.

Автор: УВІП