https://moyagazeta.com/

Відзначили кращих підприємців Хмельницького

– Олександр Гонтар – директор товариства з обмеженою відповідальністю “Ена ЛТД”
(Підприємство, яке очолює Олександр Гонтар працює з 2001 року. Тут найвищий рівень середньої заробітної плати – 3626 грн. На підприємстві працює – 67 працівників. Обсяг виробленої продукції за 2008 рік становить 27,4 млн. грн.);

– Федуха Микола – директор товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничої фірми “Титан-Т”
(Підприємство працює з 1994 року. Один із найвищих середніх рівнів заробітної плати – 2160 грн. На підприємстві працює – 41 працівник. Експортоорієнтоване підприємство. Виробник електричного обладнання, один з переможців Державного конкурсу „100 кращих товарів Хмельниччини” у 2008 році).

Нагороджені Грамотами з врученням цінних подарунків:

– Буга Георгій – директор приватного підприємства “Міт”
(Рівень середньої заробітної плати – 2080 грн. На підприємстві працює 40 осіб. Один із кращих платників податків серед малих підприємств, за 2008 рік сплачено понад 1,1 млн. грн. податків до бюджетів усіх рівнів, Займається зовнішньоекономічною діяльністю).

– Зюськіна Валентина – приватний підприємець;
(Виробник продуктів харчування, переможець та лауреат Державного конкурсу „100 кращих товарів України”, у 2007 році отримали нагороду – „Народний бренд”, протягом 7 років надає допомогу міському комплексу реабілітації і побутового обслуговування пенсіонерів).

– Бец Іван – директор колективного підприємства “Спецбудмеханізація”;
(На ринку КП “Спецбудмеханізація” працює більш ніж 800 осіб. Ринок відповідає вимогам правил торгівлі на ринках м. Хмельницького, вчасно та в повному обсязі сплачує до місцевого бюджету. Бере активну участь в благочинних заходах, сприяє розвитку інфраструктури ринків).

– Нігірчук Станіслав – директор приватного малого підприємства “Нігва”;
(На торговому майданчику, який створений приватним підприємством, працює більш ніж 170 підприємців. Вчасно та в повному обсязі сплачує до бюджету податки та платежі. Керівник ринку займає активну громадську позицію).

– Хіміч Любов – приватний підприємець;
(Здійснює підприємницьку діяльність на ринку протягом 8 років, вчасно сплачує визначені законодавством податки, платежі та збори, не має нарікань та скарг як з боку адміністрації, підприємців ринку, так і споживачів. Бере активну участь в життєдіяльності ринку).

– Скуднова Ірина – приватний підприємець;
(Член ради підприємців ринку “Укрторгсервіс”, де працює уже протягом 10 років. Торгівля на ринку – справа до якої залучені всі члени сім’ї. І.Скуднова самостійно бере участь в дизайнерській розробці зразків моделей речей (одягу), який реалізується у неї. Вчасно сплачує визначені законодавством податки, платежі та збори, не має нарікань та скарг як з боку адміністрації, підприємців ринку, так і споживачів).

– Посмітюха Микола – приватний підприємець;
(Старший ряду на ринку ВВК “Поділля-2”, де здійснює свою діяльність вже понад 12 років. Створив робочі місця для всієї своєї родини. Вчасно сплачує визначені законодавством податки, платежі та збори, не має нарікань та скарг як з боку адміністрації, підприємців ринку, так і споживачів; приймає участь в життєдіяльності ринку).

Оголошено подяки з врученням цінних подарунків:
– Малишину Руслану – директору товариства з обмеженою відповідальністю “Альма – шкіргалантерея”;
(Виробник унікального дитячого реабілітаційного та розвиваючого обладнання. Активний учасник виставки до Дня незалежності).

– Михальському Василю – генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю “Літма”;
(Провідний виробник взуття із текстильних матеріалів та ПВХ (полівінілхлориду) в Україні. Учасник виставки до Дня незалежності).

– Дерев’янчуку Григорію – приватному підприємцю;
(Молодий підприємець, який лише у 2007 році зареєструвався і розпочав свою діяльність, у 2008 році зареєстрував власну торгову марку. Єдиний виробник меблів зі скла у місті та області. Продукція відрізняється конкурентноздатною ціною та якістю Учасник виставки до Дня незалежності).
– Томанцю Валерію – директору ринку колективного підприємства “Спецбудмеханізація”;
(Очолює речовий ринок КП “Спецбудмеханізація”, де працює більш ніж 800 осіб. Ринок сьогодні відповідає вимогам правил торгівлі на ринках м. Хмельницького, вчасно та в повному обсязі сплачує до місцевого бюджету відповідні податки та платежі. Один із засновників та активістів ГО “Асоціація Хмельницьких ринків”, бере активну участь у благочинних заходах).

– Василишину Олександру – директору торгово-сервісного комплексу “Ринок “Оптовик”;
(На ТСК “Оптовик” здійснює торгівлю близько 250 підприємців, вчасно та в повному обсязі сплачує визначені законодавством податки та збори до бюджетів, активно приймає участь в діяльності Асоціації Хмельницьких ринків та благочинних акціях. Керівництво ринку активно захищає підприємців, сприяє здійсненню ними підприємницької діяльності та розвитку інфраструктури ринків в цілому).

– Перфільєву Ігорю – приватному підприємцю;
(Понад 1,5 роки безкоштовно тренує 2 дитячих команди з волейболу. Надає спонсорську та матеріальну допомогу молодим дитячим спортивним командам. Тренує школярів ЗОШ №12 та ЗОШ№9. Тренує ветеранську жіночу волейбольну команду „Край”).

– Зарембі Ніні – приватному підприємцю;
(Встановили одну з найперших і найкращих лавочок у міському парку. Учасник виставки до Дня незалежності).

– Іздебському Карлу – приватному підприємцю;
(Встановив лавочку з червоного дерева в парку ім.М.Чекмана).

– Вавринчуку Володимиру – директору спільного підприємства “Гюрсез-Інтур”.
(Одні з перших відгукнувся на акцію “Подаруй міському парку лавочку”).

Автор: УВІП