https://moyagazeta.com/

З початку року за втручання прокуратури виплачено майже 8 млн. грн. заборгованої зарплати

Цьогоріч прокурорами за фактами умисного ухилення від виплати заробітної плати та грубого порушення законодавства про працю порушено 40 кримінальних справ, 28 справ уже спрямовано до суду.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Хмельницької області, нещодавно Шепетівським міжрайонним прокурором порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 175 КК України, за фактом умисної невиплати заробітної плати працівникам ЗАТ “Шепетівський гранкар’єр “Пронекс”. Незважаючи на те, що на розрахунковий рахунок підприємства надійшло понад 3 млн. грн., його керівник «економив» на заробітній платі, внаслідок чого перед 110 працівникам виникла заборгованість із виплати зарплати в сумі 356 тис. грн.

Цим же прокурором порушено кримінальну справу за ч. 1 ст.175 КК України щодо директора підприємства із забезпечення нафтопродуктами, котрий маючи реальну фінансову можливість безпідставно не виплатив заробітну плату своїм підлеглим, сума заборгованості перевищила 50 тис. грн. У справах триває досудове слідство.