https://moyagazeta.com/

«Загублені» на кордоні тони коштуватимуть «сірому» імпортеру 110 тисяч гривень

 Аби нелегально «зекономити» за рахунок держави на митних платежах, спритники одного з хмельницьких підприємств внесли до імпортної декларації лише ізотермічний тент, натомість «забули» вказати у документах натяжні металеві опори до нього вагою понад 3 тонни і вартістю понад 52 тисячі гривень. Та «недостачу» при частковому огляді автівки, якою транспортувався товар, помітили працівники Хмельницької Митниці Міндоходів.

Відтак на ділків за недекларування товарів комерційного призначення було складено адміністративний протокол про порушення митних правил, а саме про недотримання вимог статті 472 Митного кодексу України та передано його на розгляд до суду.

Наразі за рішенням служителів Феміди недолугі імпортери сплатять до державної скарбниці кругленьку суму штрафів та втратять контрабанду продукцію в результаті конфіскації. На часі вилучений товар знаходиться на складі регіональної митниці Міндоходів.

«Аби ефективно захищати економічні інтереси держави та вітчизняного товаровиробника від нечесної конкуренції з контрабандними товарами сьогодні ми продовжуємо наполегливу та систематичну роботу з упередження нелегального переміщення через митний кордон України «чорних» вантажів, адже у регіональному представництві Міністерства прекрасно усвідомлюють, що ця робота є вагомою складовою економіко-соціального прогресу в краї», – відзначає керівник Хмельницької митниці Міндоходів Олексій Бочко.