https://moyagazeta.com/

Загибель майданчика у парку ім. І. Франка

Одразу скажу – раніше, декілька років тому, я відвідував цей майданчик, грав там у футбол, спілкувався з приятелями і радів разом з усіма присутніми подарункові міської влади – футбольному майданчику зі штучним покриттям, де майже за будь-якої погоди є можливість поганяти м’яч в людських, так би мовити, умовах, не ковтаючи пил і не борсаючись у багнюці.

Те, що відкрилося моєму окові зараз, мало жалюгідний вигляд. Якщо огорожа з металевої сітки ще тримається, то сам штучний газон не витримує ніякої критики. І справа навіть не в тім, що подекуди його просто немає, а в інших місяцях він відірвався від основи, а в тому, що в деяких місцях утворилися рівчаки та пагорби. Особливо жахливою є картина зі сторони «Авангарду». Згадалося, з якою помпою його відкривали, і стало сумно. На даний час на такому покритті легко отримати не задоволення – скоріше травму. Тепер підійдемо до головного: що робити? Я умисно в даному матеріалі не називаю посад і прізвищ людей, які в тій чи іншій мірі причетні до цієї проблеми.

Більш того, і я, і люди, які займаються спортом на майданчику у парку ім. Франка, з розумінням ставимося до проблем, особливо до фінансових, які існують в державі загалом, та у місті зокрема. Так, треба будувати спортивний комплекс по Прибузькій, впроваджувати в життя інші проекти… Все це потрібне і необхідне. Але не треба забувати й про людей, які займаються спортом на означеному майданчику (а кількість їх велика, серед них є й діти).

Тому вони звертаються з проханням до міської влади, депутатів міської ради, інших посадовців, словом, до тих, від кого залежить вирішення цієї проблеми – винайдіть необхідні кошти для ремонту, або заміни штучного покриття та проведення інших робіт для нормального функціонування майданчика. Адже погодьтеся – зберегти те, що є, та підтримувати його в належному стані, набагато легше та дешевше, ніж будувати нове.

З розумінням, повагою та надією, від імені шанувальників футболу
Костянтин Грузевич