https://moyagazeta.com/

Запрошуємо хмельничан в День довкілля внести свою частку у справу озеленення та благоустрою рідного міста

 Цей день традиційно стане кульмінацією весняних робіт із благоустрою та озеленення нашого міста. Природоохоронні заходи, що проводяться у цей день, мають на меті покращення стану навколишнього природного середовища, створення нових зелених насаджень, очищення русел річок, поширення екологічних знань, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку хмельничан.

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста 20 квітня, як і щороку, організовує та проводить в місті низку природоохоронних заходів, спрямованих на очищення довкілля, покращення його стану, привернення уваги суспільства до екологічних проблем, залучення до природоохоронної роботи якомога більше людей.

В рамках запланованих акцій передбачено: озеленення та прибирання територій парків, прибережних смуг водойм, благоустрій потічків, джерел.

Тішить те, що рік від року весняна акція не залишає байдужими хмельничан. До її проведення активно долучаються установи, організації та підприємства міста, молодіжні громадські організації, учнівська та студентська молодь.

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста закликає всіх небайдужих хмельничан 20 квітня долучитися до робіт із озеленення й благоустрою та внести свою частку у справу наведення чистоти і порядку в місті.

Особливо звертаємося до молоді, адже школярі, студентство споконвічно були рушійною та могутньою силою у здійснення нових звершень та ідей, їм на цій землі жити.

Зробімо все, аби наш Хмельницький був чистим, охайним і привабливим.