https://moyagazeta.com/

Заступник міського голови спілкувався з хмельничанами

Впродовж години телефонного зв’язку до посадовця звернулось близько 10 хмельничан з різними проблемними питаннями.
Зокрема, декілька звернень стосувались транспортного сполучення у місті: щодо вирішення питання із забезпечення громадським транспортом вулиці Прибузької; з приводу покращення руху транспорту, який курсує з мікрорайону Озерна у мікрорайони Ракове та Лезневе, тролейбусного маршруту № 3 та автобуса № 7.
Відповідаючи на запитання, Анатолій Лаврентій зазначив, що уже цьогоріч буде проведена оптимізація руху громадського транспорту, всі порушені хмельничанами проблемні питання вивчатимуться і враховуватимуться з наступного року при формуванні маршрутів громадського транспорту.
Одна із додзвонювачів порушила питання про маршрутне таксі № 39, водії яких не здійснюють рух до кінцевої зупинки в мікрорайон Гречани. Стосовно цього питання Анатолій Лаврентій зауважив, що міською владою планується встановлювати на маршрутні таксі GPS-навігатори, за допомогою яких над перевізниками здійснюватиметься контроль.
Мешканець будинку № 43 на вулиці Львівське шосе порушив питання щодо передачі згаданого будинку, який належить і обслуговується житлово-експлуатаційною конторою заводу “Катіон”, на обслуговування ЖЕК № 3.
Додзвонювачка з проспекту Миру, інвалід 2 групи порушила питання про те, що у поліклініці № 2 їй не виписують пільгові рецепти на медикаменти.
Мешканець з вулиці Перемоги скаржився, що у будинку № 12 тече лівньовка. Жителі 9 поверху будинку № 7 на вулиці Олімпійській скаржились на те, що вже кілька років у будинку тече дах. А працівники ЖЕКів №№ 1 та 6 на звернення щодо усунення проблем не реагують.
Серед інших, хмельничан турбували питання щодо будівництва в місті житла, щодо забезпечення футбольної команди, в якій тренуються діти з порушенням слуху, спортивною формою тощо.
Журналісти місцевих засобів масової інформації, які постійно беруть участь у проведенні прямих телефонних ліній, цікавились у Анатолія Лаврентія новаціями у молодіжній політиці міста; щодо будівництва льодового палацу; заходами, які проводяться міською владою згідно із Концепцією регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Хмельницькому; щодо будівництва пам’ятника “Віра, Надія, Любов”, яким планується прикрасити центральний майдан міста Хмельницького; щодо створення в місті Центру надання адміністративних послуг.
На окремі телефонні звернення хмельничан заступник міського голови надав відповіді додзвонювачам одразу. Протокольні доручення для вирішення та вивчення інших порушених питань одержали керівники відповідних виконавчих органів.