https://moyagazeta.com/

ЗАТ «ТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» уже не має ознак порушення конкуренційного законодавства

У ході розгляду звернення було встановлено, що заявник 9 лютого 2007 року звернувся до ЗАТ «Тепловоденергія» із заявою про зняття необґрунтованого нарахування плати за послуги з централізованого теплопостачання та постачання гарячої води.

ЗАТ «Тепловоденергія» у відповідь повідомило заявника, що гаряче водопостачання у квартирі опломбовано з 5 квітня 2005 року, тому нарахування за гарячу воду не проводиться, а за централізоване теплопостачання здійснюється нарахування згідно показників теплового лічильника, який встановлено у будинку, оскільки жодного документу, що підтверджує дату встановлення та прийняття в експлуатацію автономного опалення заявником надано не було.

7 червня 2007 року заявник вдруге звернувся до ЗАТ «Тепловоденергія» і повідомив про наявність у квартирі індивідуального опалення, але акт введення в експлуатацію альтернативного опалення не надав.
Відділення з’ясувало, що 16 серпня 2001 року Кам’янець-Подільською філією ВАТ «Хмельницькгаз» у квартирі Заявника введено у експлуатацію індивідуальне опалення.

«Дії ЗАТ «Тепловоденергія», які полягають у нарахуванні плати за послуги централізованого теплопостачання, які фактично споживач не отримував, містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, тому ми рекомендували товариству вжити відповідні заходи, – прокоментував ситуацію в.о. голови Відділення Анатолій Кармаліта. – В результаті громадянину проведено перерахунок оплати за централізоване теплопостачання з моменту влаштування автономного опалення 15 жовтня 2001 року до 1 лютого 2009 року і знято з нарахувань суму у розмірі 4674,45 грн.»
 

Автор: Прес-служба Хмельницького обласного територіального відділення АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ