https://moyagazeta.com/

Затримані в більярдному клубі заповзялися йому «помститися»

До наряду групи затримання ДСО, що негайно прибув на місце події, звернулася працівниця розважального закладу та вказала на невідомих громадян. З її слів стало відомо, що двоє чоловіків довго відпочивали в більярдному клубі. Окрім того, що вони грали у більярд, молодики ще й добряче випили, тому невдовзі почали «шукати пригод» і порушувати громадський спокій. Працівники закладу зробили молодикам зауваження, що дуже їх розлютило і у відповідь посипались образи та лайливі слова. Згодом розбишаки перемкнули свою злість на інших відпочивальників та намагалися спровокувати з ними бійку. Проте помахати кулаками їм завадила адміністрація клубу, натиснувши на тривожну кнопку. За лічені хвилини на місце події прибув наряд групи затримання Державної служби охорони. Співробітники міліції негайно затримали хуліганів та доставили їх до Південно-Західного відділу міліції.

Після складення протоколу та взяття пояснень у відділку міліції молодиків відпустили додому, проте, як з’ясувалося згодом, вони туди не дійшли. Близько третьої години дня чоловіки зустріли двох знайомих, яким розповіли про свою ранкову пригоду. Заручившись таким чином «групою підтримки», молодики вже вчотирьох вирушили до більярдного клубу, аби «закінчити» те, що розпочали вранці. Ледь переступивши через поріг закладу, розбишаки кинулися з кулаками на працівників більярдного клубу. Також під час бійки хулігани пошкодили майно закладу.

Проте і цього разу їх протиправні дії не зійшли їм з рук – на зап’ястях горе-відпочивальників замкнулися кайданки. Для з’ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення зловмисників було доставлено до Південно-Західного відділу міліції. Наразі по даному факту проводиться перевірка.

Альона Шибунько,

УДСО при УМВС України в Хмельницькій області