https://moyagazeta.com/

Відремонтоване “Колесо огляду” встановлюють у хмельницькому парку відпочинку

Хмельничанка Тамара, котра гуляє в парку, пригадує: в молодості часто каталася на «Колесі огляду» із дітьми.

«Ми дуже зраділи, як почули, що воно буде оновлюватися, це прекрасно. Піднімалася, трохи було страшно, лячно. Але я думаю, що це більше для дітей, а вони нічого не бояться”, – каже жінка.В парку встановили опорну металоконструкцію майбутнього "Колеса огляду". Фото: Суспільне Поділля.Фото: Суспільне

В парку встановили опорну металоконструкцію майбутнього “Колеса огляду”. Фото: Суспільне Поділля.

Керівник підрядної організації Олексій Віштал каже: наразі проводять роботи по підсиленню фундаменту, щоб атракціон був стійким до навантажень та поривів вітру, буревіїв. Додає: під час проведення демонтажу конструкції атракціону, яку розпочали у квітні, труднощів не виникало. Та, каже, довго тривали роботи з обробки та відновлення металоконструкції.

Оновлений атракціон буде оснащений 20 кабінками, в яких буде 4 посадкових місця. Територію навколо огородять, встановлять нову кабінку оператора. Колесо оснастять аварійними гальмами. А ще атракціон матиме ілюмінацію з пультом керування. Здати в експлуатацію атракціон планують до кінця літа, додає підрядник.

Після завершення реконструкції спеціальна комісія перевірятиме об’єкт на дотримання норм безпеки атракціону, каже заступниця начальника міського управління комунальної інфраструктури Тетяна Циб: «Буде здано повідомлення в ДАБі про завершення цих ремонтних робіт, і також буде запрошена держохорона праці для перевірки атракціонів підвищеної небезпеки».https://www.youtube.com/embed/ZhgPt8BKFTI?enablejsapi=1

Що відомо

  • Проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію «Колеса огляду» виготовили у 2019 році. Загальна вартість робіт – 4 мільйона гривень. У 2020 закупили нові кабінки за один мільйон гривень та оголосили тендер, який виграла хмельницька фірма-підрядник з виготовлення і обслуговування дитячих атракціонів.
  • https://suspilne.media/