https://moyagazeta.com/

ЗАЯВА РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

 Кожній здоровомислячій людині зрозуміло, що Глава держави докладає чимало зусиль на консолідацію суспільства з метою цивілізованого входження кожного з нас до європейської спільноти. Проте, дії окремих правоохоронців на Майдані – це груба провокація, яка нівечить свідомість суспільства і зусилля Президента на шляху до Європи.

Таку провокацію сьогодні з великим задоволенням і цинізмом «осідлали» опозиційні політикани, які з піною горланять «Ганьба!», «Владу – геть!», «Слава Україні!». Стає питання: а чим же вони прославили Україну за своє свідоме життя? Що намагаються привити новітнього суспільству? Чи, може, вони запропонували хоча б один законопроект у Верховній Раді, який би приніс здобутки кожній людині, нашій державі? При тому, що з 12 євроінтеграційних законопроектів 10 прийняла більшість фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

Звертаючись до суспільства, до громади області, Рада Хмельницької обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ закликає до виваженості в діях, усвідомлення, що Майдан – це не місце для розбудови області, країни. Стихія може призвести до руйнації основ економіки, соціальних досягнень, зайде лихом в кожну родину. Печерне дикунство, психологічна агонія, що демонструють поводирі опозиції в стані владної ейфорії, несе суспільству тільки збитки. З такими здобутками ми Європі не потрібні. Впевнені, інтелект в суспільстві переважає. Тож не даймо його осідлати пройдисвітам! Сьогодні Україна є ласим шматком для сильних світу цього і опозиція підігрує їхнім апетитам.

Вкрай необхідно отямитись, вгамувати пристрасті, узгодити свої дії з чинним законодавством. Мирні зібрання громадян ніхто не скасовував і не забороняв. Але безлад, який несуть у собі хулігани від політики потрібно спільними зусиллями припинити. Подальше розхитування протистояння в суспільстві недопустимі. Зупинімося на краю прірви!

Обласна організація ПАРТІЇ РЕГІОНІВ вважає неправомірні дії силовиків на Майдані грубою провокацією, спрямованою проти Президента і влади в цілому. Закликає Главу держави вжити невідкладних заходів для виявлення і покарання винних.

Рада Хмельницької обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ,

м. Хмельницький,