https://moyagazeta.com/

Збільшаться штрафи за торгівлю з рук

Тому багато хмельничан (люди переважно старшого віку) віддають перевагу саме таким “собімаркетам”. Звичайно, такий бізнес ніким не оподатковується, а тому є невигідним для держави.

Згідно положень нового законопроекту “Про внутрішню торгівлю” штрафи за не санкціоновану торгівлю з рук у невстановлених для цього місцях можуть значно підвищити. Відповідні зміни пропонується внести й до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Раніше за торгівлю з рук у невстановлених для того місцях накладався штраф від 1 до 7 (17-119 гривень) неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян з можливою конфіскацією предметів торгівлі. Тепер згідно нового закону рівень покарання у вигляді штафу коливатиметься від 20 до 50 (340-850 гривень) неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян з можливою конфіскацією предметів торгівлі.

Чим насправді керувались наші шановні можновладці при складанні нового закону “Про внутрішню торгівлю” — наповненням держказни, приведенням української внутрішньої торгівлі до європейських стандартів, чи комусь просто “поперек горла” стала така комерція — не зрозуміло.

Джерело:  Хмельницький бізнес портал