https://moyagazeta.com/

Жителі м. Дунаївці Хмельницької області вимагають закриття шкідливого виробництва

Як повідомили “Моїй газеті+” в пресслужбі ГО «Комітет моніторингу органів влади» на думку протестувальників таке виробництво відбувається з порушенням вимог природоохоронного законодавства. Жителі прилеглих будинків відчувають неабиякий сморід та постійно скаржаться на погане самопочуття. Причиною тому вони називають суворо заборонений для використання у виробництві фреон, що використовує ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій».

На численні скарги до Дунаївецької райдержадміністрації, шкідливе виробництво наче б то призупинили. Повністю закрити його, за словами представників райдержадміністрації, вони не можуть. Але як повідомляють люди, підприємство продовжує свою виробничу діяльність вночі та у вихідні дні. Дивуванню жителів навколишніх будинків не було меж, коли вони довідались про оцінку впливу на навколишнє середовище лінії по виробництву плит з екструдованого пінополістиролу, яку проводило ПП «ЕКОТЕСТ», де було зазначено: вплив на повітряне середовище – не перевищує нормативного перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин…, а також ставлення місцевих жителів до роботи виробництва позитивне!

Не зважаючи на те, що підприємство не раз штрафували і опечатували, воно не лише продовжує свою роботу, а й планує відкриття нового цеху. Жителі міста обурені ситуацією що склалась і висувають свої претензії до Дунаївецької прокуратури і до райдержадміністрації та вимагають негайно закрити виробництво, що шкодить населенню міста та навколишньому середовищу краю.

Акцію протесту підтримала ГО «Комітет моніторингу органів влади». Голова організації Олесь Вітряний на мітингу зазначив: «Кожна людина має право на безпечні умови проживання. Вона не повинна слухати жалісливі виправдання влади у безпорадності. Вона повинна прийти до дому, відпочити після трудового дня і провести з радістю для себе та своєї родини вихідні та святкові дні. А сьогодні ми бачимо, що громада виконує не свою роботу, а ту, яку повинна зробити влада із забезпечення порядку. Ми звертаємось до влади: не валяйте дурака!».
 

Автор: Информационная служба “Моей газеты+”