https://moyagazeta.com/

Відмова в інтимі коштувала чоловікові ножового поранення

Того дня компанія молодих людей з Кам‘янця-Подільського відзначала день народження друга. Добряче «насвяткувавшись» у кафе, товариші вирішили продовжити веселощі на квартирі у однієї зі своїх подруг. Після ще кількох тостів за здоров‘я іменинника та запальних танців захмелілі гості розбилися на пари. Дві з них швиденько усамітнилися у окремих кімнатах, а третя, прибравшись на столі, влаштувала перекур на кухні.

Доки чоловік насолоджувався тютюновим димом, панянка все більше усвідомлювала, що вона теж не проти послідувати прикладу подруг і поринути у гарячі чоловічі обійми. Та чомусь її обранець навіть не натякав на інтим. Тоді жінка взяла ініціативу у свої руки і … отримала рішучу відмову. Це не просто обурило, а неймовірно розлютило ображену пані. Ледь стримуючи емоції, молода жінка ще двічі наголосила на своїх бажаннях, але знову не отримала згоди на інтимну пропозицію. Геть ошаленівши, вона схопила кухонного ножа і з усієї сили застромила його чоловікові у ліву руку. Ніж прорізав руку наскрізь, пошкодив легені та зупинився у сантиметрі від серця. Стікаючи кров’ю, потерпілий все ж спромігся набрати номер 102. Через декілька хвилин слідчо-оперативна група та карета швидкої допомоги прибули на місце.

Побачивши правоохоронців, жінка зрозуміла, що скоїла злочин, і гірко заплакала. Запалавши раптовою пристрастю, вона геть забула про власних неповнолітніх дітей, та, втративши під впливом спиртного контроль над собою, скоїла непоправне. Наразі підозрювана перебуває в ізоляторі тимчасового утримання, стосовно неї порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Якою саме буде для жінки міра покарання визначить суд, а от кому будуть потрібні її діти? Напевно відповідь на це питання вона шукає щодня.

НАТАЛІЯ КАСАПЧУК