https://moyagazeta.com/

Оркестр УМВС України в Хмельницькій області підкорив своїм мистецтвом мешканців Польщі

Репертуар міліцейського оркестру з Хмельниччини налічує понад двісті творів різного музичного жанру — від народної музики до класичного джазу, але спеціально для своїх польських колег музиканти доповнили його кількома новими, популярними у Польщі, творами, серед яких найулюбленіша пісня майже усіх поляків «Гей, соколи». Її виконання солістами оркестру Віктором Шайдою та Оленою Івасюк у супроводі оркестру під деригуванням заслуженого артиста України підполковника міліції Сергія Рабійчука викликало у слухачів нескінченні овації.

За тиждень перебування у Польщі оркестр збирав повні зали та майдани глядачів у таких містах як Варшава, Лодзь, Пйотркув-Трибунальський, Кутно, Пясечно та інші. Як правило, концерти, розраховані на півтори години, тривали, щонайменше, дві завдяки численним викликам музикантів на «біс».

Кульмінаційним моментом перебування оркестрантів з Хмельниччини в Польщі стала їхня участь у центральних заходах свята польської поліції на Королівській площі у центрі Варшави. Окрім сольного виступу перед численними високоповажними гостями, серед яких був Прем‘єр-міністр Польщі Дональд Туск, Міністр внутрішніх справ Яцек Ціхоцкі, Головний комендант поліції Марек Дзялошинськи, музиканти зіграли декілька творів разом з польскими колегами з поліцейських оркестрів Вроцлава та Катовіц.

Приємно відзначити, що серед запрошених на свято високопосадовців був і начальник УМВС України в Хмельницькій області генерал-майор міліції Сергій Шутяк, який отримав особисту подяку Міністра внутрішніх справ Польщі Яцека Ціхоцкі за плідну співпрацю з їхнім відомством. Слід зазначити, що тісна взаємодія польської поліції і хмельницької міліції триває ще з 2007 року. За цей час проведено понад два десятки спільних тренінгів, семінарів, конференцій, як на українській, так і на польській території.

ІННА ГЛЕГА