https://moyagazeta.com/

В хмельницькій міській раді відкрито виставку Надії Борецької та її учнів

Окрім власних мистецьких праць знана подільська майстриня представила в експозиції роботи своїх учнів, вихованців дитячої художньої школи, яким Надія Анатоліївна передає свій яскравий талант. Діти вже стали лауреатами і дипломантами Всеукраїнського конкурсу “Нові імена”.

Виставка майстерних художніх творів присвячена найвеличнішому зі свят – Великодню.
Міський голова Сергій Мельник взяв участь в урочистому відкритті виставки. Він подякував Надії Борецькій за самовіддану творчу працю, мальовничі художні полотна і вручив мисткині прекрасні квіти.

Надія Борецька поділилася з учасниками події планами щодо створення потужної бази декоративних ремесел у Хмельницькій дитячій художній школі, яку вона очолює. Зокрема, вона прагне розвивати автентичні українські народні ремесла як гончарство і ткацтво, щоб поширювати подільське мистецтво не тільки в нашій державі, а й в усьому світі.
Крім рідного Хмельницького, для поціновувачів прекрасного, художниця представляла свої персональні виставки у місті Києві на Андріївському узвозі, у Львові та Вроцлаві (Польща).

Надія Борецька народилася в місті Хмельницькому. 1988 року закінчила Львівський державний інститут декоративного та прикладного мистецтва. Із 1993 року – член Національної спілки художників України.
 

Автор: УВІП