Допоки виборці цілком здорові та майже законослухняні

Так, о 14 годині 45 хвилин у чергову частину Чемеровецького РВ УМВС України в Хмельницькій області надійшло повідомлення від дільничного інспектора міліції, який здійснював охорону громадського порядку на виборчій дільниці у селі Вівся, про те, що місцева мешканка вчиняє хуліганські дії. Cлідчо-оперативна група Чемеровецького РВ виїхала на місце пригоди і встановила, що непрацююча 48-річна громадянка, жителька даного села, у приміщенні сільського будинку культури, під час проведення виборів, висловлювалася лайкою на адресу членів виборчої комісії та виборців, а також знищила бюлетені, отримані нею для голосування.

Наразі вирішується питання про порушення відносно подолянки кримінальної справи за ознаками частини 1 статті 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство».

Про правопорушення на території обласного центру повідомили і у оперативному штабі по виборах, що діє при ХМВ УМВСУ в Хмельницькій області: на дільниці № 15 була спроба винести бюлетень з приміщення, де проходить голосування.

Проте, у Зарічанському відділку міліції пояснюють: спроби винесення документу не було. Просто літній чоловік через недостатнє, як на нього, освітлення кабіни для голосування, вийшов “на світло”, аби поставити відмітки на бюлетенях. Непорозуміння наразі вірішено.

Диспетчерська служба швидкої допомоги теж стверджує: станом на 17 годину викликів на дільниці не надходило.

(З використанням матеріалів прес-служби УМВСУ в Хмельницькій області)