https://moyagazeta.com/

В день виборів у Хмельницькому проведуть екзит-пол

Окремо будуть вивчатися підсумки голосування за кандидатів на посади міських голів Донецька, Харкова, Ужгорода, Луцька, Чернівців і Хмельницького.

Дослідження також відбудуться в Донецьку, Луганську, Запоріжжі, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Одесі, Вінниці. Про це повідомив 28 жовтня соціолог компанії Євген Копатько.

«Під час дослідження буде опитано від 1500 до 2500 респондентів у кожному місті, очікувана гранична помилка вибірки від 3% до 3,5% (при рівні довірчої ймовірності Р = 0,954)», — сказав Копатько.

Він також розповів, що Research & Branding Group розглядає можливість проведення екзит-полів і в деяких інших містах України.

Нагадаємо, компанія GfK Ukraine на замовлення партії «Єдиний центр» проведе всеукраїнський екзит-пол у день виборів. У рамках екзит-полу GfK Ukraine проведе опитування на 580 виборчих дільницях у всіх областях України, де відбуватимуться вибори обласних рад.

Загалом буде проведено не менше 29 тисяч інтерв’ю. Результати для обраної групи пріоритетних областей і зазначених міст будуть спиратися не менше, ніж на 1200 інтерв’ю. До проекту залучать майже 1100 інтерв’юерів GfK Ukraine.

За матеріалами Проскурів.інфо, Дзеркало тижня