https://moyagazeta.com/

Більшість фізичних осіб-підприємців у м. Хмельницькому обрали другу групу єдиного податку

 Для фізичних осіб – підприємців передбачено першу, другу, третю та п‘яту групи єдиного податку. Юридичні особи в залежності від обсягу доходу можуть обирати четверту або шосту групи єдиного податку.
Станом на 01.01.2013 р. більшість фізичних осіб-підприємців у м. Хмельницькому обрали другу групу єдиного податку, а саме: 7020 підприємців. Першу групу єдиного податку обрали 6972 осіб, третю – 1825 особи, а п”яту – 1 фізична особа-підприємець.
З серпня минулого року введено п’яту та шосту групи єдиного податку для суб’єктів господарювання з великими обсягами доходу – до 20 мільйонів гривень.
Загалом, спрощена система обліку та звітності популярна серед платників податків. На початок року в місті зареєстровано 15818 фізичних осіб – підприємців, котрі обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.
Адже серед переваг спрощеної системи: спрощений бухгалтерський облік, звільнення від ряду податків та зборів, звільнення від подання в податкову інспекцію щоквартальної декларації (платники першої та другої груп подають декларації один раз на рік), можливість не використовувати фізичними особам-підприємцями касових апаратів.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому Хмельницької області ДПС(за матеріалами відділу оподаткування самозайнятих осіб)

Фото byhg.com