https://moyagazeta.com/

Офіційна заробітна плата – стабільний бюджет

 Громадяни повинні усвідомити, що приховування реальної зарплати безпосередньо впливає на рівень їхнього добробуту та негативно впливає на наповнення бюджету податком з доходів фізичних осіб, який є важливою складовою місцевого бюджету. В свою чергу рівень надходження податку на доходи фізичних осіб у місцевий бюджет знаходиться у прямій залежності від рівня нарахованої заробітної плати.
Так, за січень-лютий 2013 року надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету склали 61,4 млн. грн., що на 3,0 млн. грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року. Однак, темп росту надходжень в розмірі 105,2 % не забезпечує виконання бюджету міста, що, в свою чергу, може негативно вплинути на функціонуванні інфраструктури міста. Тому дуже важливо, щоб працівники отримували заробітну плату не «в конвертах», а офіційно, бо саме у такому випадку місцевий бюджет має стабільні надходження.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому Хмельницької області ДПС(за матеріалами сектору адміністрування податку на доходи фізичних осіб)

Фото dozor.kharkov.ua