Австралійські вчені вирахували швидкість ходьби смерті

Заодно вони, зрозуміло, дізналися, як швидко ходить сама “стара з косою”. Побідне дослідження було опубліковане в British Medical Journal.

За основу вчені взяли дані про 1705 чоловіків у віці 70 років і старше, зібрані в ході масштабного проекту CHAMP. Вибірка вийшла строката, бо лише половина цих людей були корінними австралійцями, а решта – приїжджими з Італії, Великобританії, Греції та Китаю.

Фахівці оцінили швидкість ходьби учасників на початку дослідження, а потім повернулися до них через п’ять років. За вказаний період було зафіксовано 266 випадків смерті.

Виявилося, що так званий нещадний жнець (Grim Reaper), тобто скелет з косою в балахоні з капюшоном, ходить зі швидкістю 0,82 метра в секунду (близько 3 км / год).

“Оскільки жоден чоловік у цьому дослідженні при ходьбі зі швидкістю 1,36 м / с (5 км / год) або вище не мав контакту зі смертю, швидше за все, це недосяжна для женця величина. Усім людям похилого віку, які бажають уникнути зустрічі з ним, ми б порадили ходити з цією швидкістю або швидше”, – підсумовують дослідники в опублікованій статті.

Источник: УНН