https://moyagazeta.com/

Будешь знать как Украинцев обижать! (Видео)

 Солістка Національної опери Катерина Абдулліна заявила “Комсомольській правді в Україні”, що не писала в Facebook пост про україномовні школи і не ображала учнів.

Співачка сказала, що її акаунт зламали.

“Для мене це було великою новиною. Нічого подібного раніше не було”, – сказала співачка.

“Я зараз перебуваю в РВВС, на мене був напад: якісь люди в масках мене побили і облили майонезом. Це просто замах на Україну і на українську мову. Я не розумію, навіщо до нього приплели і мене”, – додала вона.

Першим про напад на Адбулліну заявив керівник партії “Братство” Дмитро Корчинський.

“Якісь люди, нібито з “Братства”, тільки що обмазали майонезом оперну співачку Катерину Абдуллін. Далі треба постаратися трохи зменшити комфорт її тимчасового перебування в Києві”, – написав Корчинський у Facebook.

Лідер “Братства” не виключає, що подібний інцидент може повторитися в опері, на одному з концертів. Але Корчинський не знає, чи його люди напали на співачку.

Як повідомлялося раніше, Абдулліна в мережі Facebook дозволила собі заявити, що українські школи – “бидлячі”, а діти, які там навчаються, морально нерозвинені. Після цього головний режисер театру Анатолій Солов’яненко закликав співачку написати заяву на звільнення.

http://intv.ua