https://moyagazeta.com/

Хмельничанок, народивших у перший день Нового року, привітав мер

Цього дня першою на світ з’явилася дівчинка вагою 3200 кг і зростом 52 см. Загалом же в першу добу цього року народилося п’ятеро немовлят: три хлопчики та дві дівчинки.

Міський голова щиро привітав молодих матусь з важливою подією у житті, побажав їм та їх діточкам міцного здоров’я, усіляких гараздів, а малюкам рости на радість батькам.
Від міської влади Сергій Іванович подарував кожній матері новонароджених багатофункціональні розкладні стільчики-столики для годування діток. Молоді мами також одержали від міського голови оригінальні вітальні листівки та солодощі.
Варто зауважити, що Хмельницький одне з небагатьох міст України, де протягом трьох років спостерігається покращення демографічної ситуації. У нашому місті 2009 року на світ з’явилося 3 тисячі 398 дітей, практично на рівні 2008 року.

Головний лікар перинатального центру Андрій Ропотан зазначив, що у закладі спостерігається позитивна динаміка із народжуваності і забезпечення фаховою допомогою в повному обсязі. Для цього в центрі створені належні умови та працює кваліфікований медперсонал.
Андрій Ропотан зазуважив, що завдяки турботі міського голови Сергія Мельника, велика увага владою міста приділяється саме материнству і дитинству. “Всі успіхи, які має перинатальний центр, досягаються за сприяння та участі міського голови” – наголосив головний лікар.

Автор: УВІП